BMW F 850GS
BMW F 850GS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 853 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 95 KM / 70.8 k, W przy 8250 obr./min (Brazil Model: 79 KM / 58.9 k, W przy 6250 obr./min). Maksymalny moment obrotowy: 92 Nm przy 6250 obr./min ( Brazil Model: 86 Nm przy 6250 obr./min).
Lata produkcji
2018
Pojemność
853 ccm
Moc maksymalna
95 KM / 70.8 k, W przy 8250 obr./min (Brazil Model: 79 KM / 58.9 k, W przy 6250 obr./min)
Moment obrotowy
92 Nm przy 6250 obr./min ( Brazil Model: 86 Nm przy 6250 obr./min)
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F 850GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2018 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy cylinder, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 853 ccm |
| Średnica x skok | 84 x 77mm |
| Stopień sprężania | 12.7:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny intake injection |
| Układ zapłonowy | Knockcontrolandoxygensensors. |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 95 KM / 70.8 k, W przy 8250 obr./min (Brazil Model: 79 KM / 58.9 k, W przy 6250 obr./min) |
| Moment obrotowy | 92 Nm przy 6250 obr./min ( Brazil Model: 86 Nm przy 6250 obr./min) |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe wet clutch (anti-hopping), mechanically controlled |
|---|---|
| Skrzynia biegów | stałe zazębienie 6 biegów |
| Napęd końcowy | O-ring Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel bridge frame in Rama samonośna design, load-bearing engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 43 mm USD forks |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa double-sided swing arm, directly mounted, napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping regulowane (Dynamic ESA) |
| Hamulce przednie | 2 x 305 mm Tarczas, 2 piston calipers, ABS |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 1 piston caliper, ABS |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 150/70-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1593 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815-890 mm / 32.1-35 in |
| Zbiornik paliwa | 15 L |
Pozostałe dane
| Front Wheel | Cross-spoke 21 x 2.15 in |
|---|---|
| Rear Wheel | Cross-spoke 17 x 4.25 in |
| WetWeight | 229 kg |