BMW F650GS (800cc)
BMW F650GS (800cc) to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 48 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.0 Nm. przy 5200 obr./min. Masa: 176 kg..
Lata produkcji
2013
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
48 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.0 Nm. przy 5200 obr./min
Masa
176 kg.
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW F650GS (800cc) |
|---|---|
| Rok produkcji | 2013 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 83 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuel induction |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge Ignition system |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.0 Nm. przy 5200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-Tarcza clutch in oil bath, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Bridge-type steel section frame with bolted-on rear section |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | ∅41mm Widelec teleskopowy with stabilizer bridge |
| Zawieszenie tylne | Spring setting and tłumienie odbicia stage damping continuously regulowane. |
| Hamulce przednie | Single ∅300mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single ∅240mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-19 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1484 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 860 mm to 900 mm. to 35.4 in. |
| Masa | 176 kg. |
| Zbiornik paliwa | 17.3 L. |
| Prędkość maks. | 169.5 km/h / 105.3 mph |
Pozostałe dane
| Alternator | Three-phase alternator 400W |
|---|---|
| Akumulator | 12 V / 12 Ah |
| Castor | 123 mm. |
| Steering Head Angle | 61.9° |
| Wet-Weight | 191 kg |
| Reserve | Approx 4 L. |
| Consumption Average | 4.7 l/100 km / 21.4 km/l / 50.3 US mpg. |
| Standing¼Mile | 14.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 169.5 km/h / 105.3 mph |