BMW G 310GS
BMW G 310GS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 313 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, r, Rearward-canted Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy at 9500. Maksymalny moment obrotowy: 28 Nm / 2.86 kgf-m / 20.7 ft-lb przy 7500 obr./min. Masa: 175 kg.
Lata produkcji
2017
Pojemność
313 ccm
Moc maksymalna
34 KM przy at 9500
Moment obrotowy
28 Nm / 2.86 kgf-m / 20.7 ft-lb przy 7500 obr./min
Masa
175 kg
Typ silnika
Czterosuw, r, Rearward-canted Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW G 310GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2017 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, r, Rearward-canted Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 313 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 62.1 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, BMS-E2 |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 34 KM przy at 9500 |
| Moment obrotowy | 28 Nm / 2.86 kgf-m / 20.7 ft-lb przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-Tarczas in oil bath, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | Synchromesh 6 biegów transmission, integrated in the motor housing |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa frame with bolted rear frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Upside-down fork |
| Zawieszenie tylne | Solid die-cast aluminiowa Wahacz, directly hinged Amortyzator centralny, regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 4-piston fixed caliper, Zaciski radialnely bolted |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, single-piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 110/80 - R19 |
| Opona tylna | 150/70 - R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1420 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 835 mm / 32.9 in820 mm Low Seat850 mm Comfort Seat |
| Masa | 175 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Single, closed-loop 3-way catalytic converter |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 4 |
| Alternator | 308 W |
| Akumulator | 12 V / 8 Ah, Maintenance free |
| ABS System | BMW Motorrad ABS |
| Front Wheel | Cast aluminiowa, 5-spoke, 2.50 x 19 |
| Rear Wheel | Cast aluminiowa, 5-spoke, 4.0 x 17 |
| Castor | 98 mm |
| Steering Head Angle | 63.3° |