BMW G 310R
BMW G 310R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 313 ccm. Jednostka napędowa: Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 9500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28 Nm / 2.86 kgf-m / 20.7 ft-lb przy 7500 obr./min. Masa: 158.5 kg.
Lata produkcji
2019
Pojemność
313 ccm
Moc maksymalna
34 KM przy 9500 obr./min
Moment obrotowy
28 Nm / 2.86 kgf-m / 20.7 ft-lb przy 7500 obr./min
Masa
158.5 kg
Typ silnika
Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW G 310R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019 |
Silnik
| Typ silnika | Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves |
|---|---|
| Pojemność | 313 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 62 mm |
| Stopień sprężania | 10.6:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | BMS-E2 |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 9500 obr./min |
| Moment obrotowy | 28 Nm / 2.86 kgf-m / 20.7 ft-lb przy 7500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów, stałe zazębienie |
| Napęd końcowy | Łańcuch, O-ring |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa frame in grid structure with bolt-on rear frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa swinging arm in conjunction with a directly mounted spring strut |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, ABS |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, ABS |
| Opona przednia | 110/70 R17 |
| Opona tylna | 150/60 R17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1374 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 785 mm |
| Masa | 158.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 11 L |
| Prędkość maks. | 145 km/h / 90 mph |
Pozostałe dane
| Intake Valve | ∅33.5 mm |
|---|---|
| Outlet Valve | ∅27.2 mm |
| Alternator | 330W |
| Akumulator | 12V, 8 Ah |
| Primary Ratio | 3.083:1 |
| Gear Ratios | 1st 3.000 / 2 nd 2.063 / 3rd 1.588 / 4th 10286 / 5th 1.095 / 6th 0.955:1 |
| Wheels | 5-Spoke, light alloy die-cast |
| Rim Front | 3.0 x 17 |
| Rim Rear | 4.0 x 17 |
| Castor | 102.3 mm |
| Steering Head Angle | 64.9º |
| Total Permitted Weight | 345 kg |
| Average Consumption | 3.33 L/100 km / 30 km/l / 70.6 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 145 km/h / 90 mph |