BMW G 450X
BMW G 450X to motocykl drogowy o pojemności skokowej 449 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve. Moc maksymalna wynosi 41 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 43 Nm / 4.4 kgf-m / 43.4 Nm przy 6500 obr./min. Masa: 121 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
449 ccm
Moc maksymalna
41 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
43 Nm / 4.4 kgf-m / 43.4 Nm przy 6500 obr./min
Masa
121 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW G 450X |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valve |
|---|---|
| Pojemność | 449 ccm |
| Średnica x skok | 98 x 59 mm |
| Stopień sprężania | 12.0 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 41 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 43 Nm / 4.4 kgf-m / 43.4 Nm przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple plate in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Stainless Steel Precision Tube |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 45mm Upside-down forks |
| Zawieszenie tylne | Direct Mounted Öhlins Shock |
| Hamulce przednie | Single 260mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| Hamulce tylne | Single 220mm Tarcza, 1 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 140/80-18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1475 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 911 mm |
| Masa | 121 kg |
| Zbiornik paliwa | 8 L |
Pozostałe dane
| Alternator | Three-phase alternator 280 W |
|---|---|
| Akumulator | 12 V / 7 Ah, maintenance free |
| Gear Ratio | 1st 2.46 / 2nd 1.71 / 3rd 1.35 / 4th 1.04 / 5th 0.88:1 |
| Wheels | Wire spoke wheels |
| Rim Front | 1.60 x 21 |
| Rim Rear | 2.15 x 18 |
| Castor | 118.8 mm |
| Steering Head Angle | 61.8° |
| Reserve | approx. 0.75 L / 0.2 gal |