BMW G 650 X Country
BMW G 650 X Country to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 53 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 156 kg..
Lata produkcji
2007
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
53 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5250 obr./min
Masa
156 kg.
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW G 650 X Country |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 83 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuel induction |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge Ignition system |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 53 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.1 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multic, Tarcza clutch in oil bath, mechanically operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Bridge-type Rama rurowa stalowa frame with bolted die-cast |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | ∅45mm Upside-down Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | aluminiowa 2-unit cast swing arm, air damping |
| Hamulce przednie | Single ∅300mm Tarcza, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single ∅240mm Tarcza, 1 piston calipers |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90-S19 |
| Opona tylna | 120/70-S18 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1500 mm. |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 870mm to 840 mm. regulowane |
| Masa | 156 kg. |
| Zbiornik paliwa | 9.5 L |
| Prędkość maks. | 162.9 km/h / 101 mph. |
Pozostałe dane
| Alternator | 280-W generator |
|---|---|
| Akumulator | 12 V / 10 Ah, maintenance-free |
| Wheels | Wire spoke wheels |
| Front Wheel | 1.60 x 19" |
| Rear Wheel | 2.50 x 17" |
| Castor | 118 mm. |
| Steering Head Angle | 62.5° |
| Gear Ratios | 1st 2.75 / 2nd 1.75 / 3rd 1.31 / 4th 1.05 / 5th 0.84:1 |
| Reserve | Approx 2 L. |
| Consumption Average | 5.2 L/100 km / 19.3 km/l / 45.4 US mpg |
| Standing¼Mile | 14.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 162.9 km/h / 101 mph. |