BMW G 650GS Sertao
BMW G 650GS Sertao to motocykl drogowy o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 6500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.0 Nm. przy 5000 obr./min. Masa: 177 kg.
Lata produkcji
2012
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 6500 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.0 Nm. przy 5000 obr./min
Masa
177 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW G 650GS Sertao |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, DOHC, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 83mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Fuel induction |
| Układ zapłonowy | Capacitor Tarczaharge Ignition system |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 6500 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 60.0 Nm. przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Bridge-type steel section frame with bolted-on rear section |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowy with stabilizer bridge |
| Zawieszenie tylne | Spring setting and tłumienie odbicia stage damping continuously regulowane, |
| Hamulce przednie | Single 300mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, 1 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 90/90 S21 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 860 mm to 900 mm. to 35.4 in. |
|---|---|
| Masa | 177 kg |
| Zbiornik paliwa | 14 L |
Pozostałe dane
| Wheels | Wire spoke wheels |
|---|---|
| Rim, Font | 1.60 x 21" |
| Rim, Rear | 3.00 x 17" |
| Castor | 123 mm |
| Steering Head Angle | 61.9° |
| Wheelbsase | 1484 mm. |
| WetWeight | 191 kg |