BMW K 1300S
BMW K 1300S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1298 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 173 KM przy 9250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 140 Nm / 14.3 kgf-m / 139.6 Nm przy 8250 obr./min. Masa: 254 kg.
Lata produkcji
2014
Pojemność
1298 ccm
Moc maksymalna
173 KM przy 9250 obr./min
Moment obrotowy
140 Nm / 14.3 kgf-m / 139.6 Nm przy 8250 obr./min
Masa
254 kg
Typ silnika
Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW K 1300S |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Czterocylindrowy poprzeczny , DOHC, 4 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1298 ccm |
| Średnica x skok | 80 x 64.3 mm / 3.15 x 2.53 in |
| Stopień sprężania | 13.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa, Digital Motor Electronics with integrated knock control (BMS-K) |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 173 KM przy 9250 obr./min |
| Moment obrotowy | 140 Nm / 14.3 kgf-m / 139.6 Nm przy 8250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-plate clutch in oil bath, hydraulicznaally operated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Bridge frame, aluminiowa, load-bearing engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | BMW Motorrad Duolever, central spring strut, Paralever; central spring strut with lever system |
| Zawieszenie tylne | Cast aluminiowa single swing arm with BMW Motorrad, spring pre-tension with infinite hydrauliczna adjustment |
| Hamulce przednie | 2x 320mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 265mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1585 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm - low seat 790 mm |
| Masa | 254 kg |
| Zbiornik paliwa | 19 L |
| Prędkość maks. | 276.6 km/h / 171.9 mph |
Pozostałe dane
| Exhaust management | Fully controlled three-way catalyst |
|---|---|
| Alternator | Three-phase alternator, 580W |
| Akumulator | 12V / 14AH, maintenance free |
| Gear Ratio | 1st 2.398 / 2nd 1.871 / 3rd 1.525 / 4th 1.296 / 5th 1.143 / 6th 1.015:1 |
| Steering Head Angle | 60.4º |
| FrontWheel Travel | 115 mm |
| RearWheel Travel | 135 mm |
| Wheels | Cast aluminiowa |
| Front Rim | 3.50 x 17 |
| Rear Rim | 6.00 x 17 |
| Consumption Average | 5.7 L/100 km 17.5 km/l / 41.2 US mpg |
| Standing0 - 100 km/h | 2.9 sec |
| Standing0 - 140 km/h | 4.3 sec |
| Standing0 - 200 km/h | 7.8 sec |
| Standing¼Mile | 11.0 sec |
| Acceleration 60 - 100 km/h | 3.3 sec |
| Acceleration 60 - 140 km/h | 6.5 sec |
| Acceleration 100 - 140 km/h | 3.2 sec |
| Acceleration 140 - 180 km/h | 3.4 sec |
| Prędkość maksymalna | 276.6 km/h / 171.9 mph |