BMW K 1600B Bagger
BMW K 1600B Bagger to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 160.5 KM przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 175 Nm / 17.8 kgf-m / 174.9 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 336 kg.
Lata produkcji
2019-20
Pojemność
1649 ccm
Moc maksymalna
160.5 KM przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
175 Nm / 17.8 kgf-m / 174.9 Nm przy 5250 obr./min
Masa
336 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW K 1600B Bagger |
|---|---|
| Rok produkcji | 2019-20 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1649 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 67.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | 52mm Throttle valve diameter, BMS-X |
| Układ zapłonowy | Digital CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 160.5 KM przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 175 Nm / 17.8 kgf-m / 174.9 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe wet clutch, hydraulicznaally activated |
|---|---|
| Skrzynia biegów | stałe zazębienie 6 biegów gearbox, helical cut |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Bridge-type frame, cast aluminiowa, load-bearing engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Dual longitudinal control arm, Dynamic ESA semi-active suspension (road and dynamic modes) |
| Zawieszenie tylne | Paralever (single-sided swing arm), central spring strut, tłumienie odbicia/continuously variable, Dynamic ESA semi-active suspension (road and dynamic modes) |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 320mm Tarcza, 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1680 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 336 kg |
| Zbiornik paliwa | 26.5 L |
Pozostałe dane
| Fuel | Premium unleaded (95 RON) |
|---|---|
| Alternator | W 700 |
| Akumulator | 12 V / 19 Ah maintenance free |
| Gear Ratio | 1st 2.23 / 2nd 1.641 / 3rd 1.319 / 4th 1.101 / 5th 0.926 / 6th 0.788 |
| Front Rim | 3.0 x 17 |
| Rear Rim | 6.00 x 17 |
| Wheels | Cast aluminiowa wheels |
| Castor | 108.4 mm |
| Steering Head Angle | 62.2° |
| Reserve | 4 L |