BMW K 1600GT
BMW K 1600GT to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1649 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy, 4 valves per cylinder. Moc maksymalna wynosi 160 KM przy 6750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 180 Nm przy 5250 obr./min. Masa: 343 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
1649 ccm
Moc maksymalna
160 KM przy 6750 obr./min
Moment obrotowy
180 Nm przy 5250 obr./min
Masa
343 kg
Typ silnika
Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy, 4 valves per cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW K 1600GT |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, poprzeczny Sześciocylindrowy, 4 valves per cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 1649 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 67.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 160 KM przy 6750 obr./min |
| Moment obrotowy | 180 Nm przy 5250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multiple-Tarcza clutch in oil bath |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów gearbox, helical cut |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Bridge-type frame, cast aluminiowa, load-bearing engine |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | BMW Motorrad Duolever; central spring strut |
| Zawieszenie tylne | Cast aluminiowa single-sided swing arm with BMW Motorrad Paralever; central spring strut |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 320mm Tarcza, 2 piston caliper |
| ABS | Tak |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 190/55 ZR17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1618 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 - 830 mm / 31.9 - 32.7 in (Standardowe) |
| Masa | 343 kg |
| Zbiornik paliwa | 26.5 L |
Pozostałe dane
| Mixture control | Elektroniczny intake pipe injection digital engine management system: BMS-O with throttle-by-wire |
|---|---|
| Norma emisji | Closed-loop 3-way catalytic converter, emission Standardowe EU-5 |
| Gear Ratio | 1st 2.23 / 2nd 1.641 / 3rd 1.319 / 4th 1.101 / 5th 0.926 / 6th 0.788 |
| Front Rim | 3.0 x 17 |
| Rear Rim | 6.00 x 17 |
| Wheels | Cast aluminiowa wheels |
| Castor | 105.9 mm |
| Steering Head Angle | 62.2° |