BMW K 75C
BMW K 75C to motocykl drogowy o pojemności skokowej 740 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, DOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft lb przy 6750 obr./min. Masa: 236 kg.
Lata produkcji
1987-
Pojemność
740 ccm
Moc maksymalna
75 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft lb przy 6750 obr./min
Masa
236 kg
Typ silnika
Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, DOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW K 75C |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, DOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 740 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection, Bosch LE-Jetronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft lb przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single dry plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
Podwozie
| Rama | Double-downtube frame with engine as a stressed member; box-section aluminiowa monolever swing arm. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy with hydrauliczna shock absorber. |
| Zawieszenie tylne | Monolever swinging arm. |
| Hamulce przednie | 2 x ∅285mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single ∅285mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 56H |
| Opona tylna | 120/90-18 56H |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 810 mm. or 760 mm. for low seat model |
|---|---|
| Masa | 236 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 liters / 21.0 L |
| Prędkość maks. | 196 km/h / 122 mph |
Pozostałe dane
| Production | 9500 units |
|---|---|
| Drive | Wał kardanowy |
| Gear Ratios | 1st 4.50 / 2nd 2.96 / 3rd 2.30 / 4th 1.88 / 5th 1.67:1 |
| Wheel Base | 1516 mm |
| Consumption Average | 6 l/100km / 16.6 km/l / 39 US mpg |
| Standing¼Mile | 12.9 sec |
| Acceleration 0-100 km/h / 62 mph | 4.6 sec |
| Prędkość maksymalna | 196 km/h / 122 mph |