BMW K 75RTA
BMW K 75RTA to motocykl drogowy o pojemności skokowej 740 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, Chłodzenie cieczą, DOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft lb przy 6750 obr./min.
Lata produkcji
1994
Pojemność
740 ccm
Moc maksymalna
75 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft lb przy 6750 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, Chłodzenie cieczą, DOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW K 75RTA |
|---|---|
| Rok produkcji | 1994 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, Chłodzenie cieczą, DOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 740 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection, Bosch LE-Jettronic |
| Układ zapłonowy | Elektroniczny ignition Bosch LE-Jettronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 6.9 kgf-m / 50 ft lb przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy with hydrauliczna shock absorber |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monolever swinging arm. |
| Hamulce przednie | 2 x ∅285mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single ∅285mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/90-V18 |
| Opona tylna | 130/90-V17 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 21 L / 20.8 L |
|---|
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 185mm. |
|---|---|
| RearWheel Travel | 14mm. |
| Wet-Weight | 229 kg |