BMW K 75S
BMW K 75S to motocykl drogowy o pojemności skokowej 740 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, DOHC, 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 75 KM przy 8500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 68 Nm / 50 ft lb przy 6750 obr./min. Masa: 235 kg.
Lata produkcji
1985-86
Pojemność
740 ccm
Moc maksymalna
75 KM przy 8500 obr./min
Moment obrotowy
68 Nm / 50 ft lb przy 6750 obr./min
Masa
235 kg
Typ silnika
Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, DOHC, 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW K 75S |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-86 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, horizontal Trzycylindrowy in-line, DOHC, 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Pojemność | 740 ccm |
| Średnica x skok | 67 x 70 mm |
| Stopień sprężania | 11.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny injection, Bosch LE-Jetronic |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 75 KM przy 8500 obr./min |
| Moment obrotowy | 68 Nm / 50 ft lb przy 6750 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single dry plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Double-downtube frame with engine as a stressed member; box-section aluminiowa monolever swing arm |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy with hydrauliczna shock absorber |
| Zawieszenie tylne | Monolever swinging arm |
| Hamulce przednie | 2 x 285mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single 285mm Tarcza |
| Opona przednia | 100/90-18 |
| Opona tylna | 130/90-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 810 mm. or 760 mm for low seat model |
|---|---|
| Masa | 235 kg |
| Zbiornik paliwa | 21 L |
| Prędkość maks. | 210 km/h / 131 mph |
Pozostałe dane
| Production | 18000+ units |
|---|---|
| Gear Ratios | 1st 4.50 / 2nd 2.96 / 3rd 2.30 / 4th 1.88 / 5th 1.67:1 |
| Wheel Base | 1516 mm |
| Prześwit | 175 mm |
| Zużycie paliwa | 4 l/100 km / 25 km/l / 59 US mpg |
| Acceleration 0 - 100 km/h / 62 mph | 4.7 sec |
| Prędkość maksymalna | 210 km/h / 131 mph |