BMW Krauser MKM 1000
BMW Krauser MKM 1000 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 980 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 4 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 70 KM przy 7500 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 75.4 Nm / 7.7 kgf-m /55.7 ft/lb przy 5500 obr./min. Masa: 212 kg.
Lata produkcji
1980
Pojemność
980 ccm
Moc maksymalna
70 KM przy 7500 obr./min
Moment obrotowy
75.4 Nm / 7.7 kgf-m /55.7 ft/lb przy 5500 obr./min
Masa
212 kg
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 4 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW Krauser MKM 1000 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1980 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 4 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 980 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 70.6 mm |
| Stopień sprężania | 8.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x ∅40mm Bing Gaźniks. |
| Układ zapłonowy | Single points, single coil |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 70 KM przy 7500 obr./min |
| Moment obrotowy | 75.4 Nm / 7.7 kgf-m /55.7 ft/lb przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | ∅36mm BMW modifiedforks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Boge Dwa amortyzatorys |
| Hamulce przednie | 2x ∅259mm Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 3.50-V19 |
| Opona tylna | 130/80 V18 |
Wymiary i masa
| Masa | 212 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17.5 L |
| Prędkość maks. | 222 km/h / 137.9 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 160 mm / 6.3" |
|---|---|
| RearWheel Travel | 124.5 mm / 4.9" |
| Consumption Average | 4.7 L/100 km/ 21.3 km/l / 50 US mpg |
| Standing¼Mile | 12.3 sec |
| Prędkość maksymalna | 222 km/h / 137.9 mph |
| Road Test | Brochure, BIKE Magazine, Superbike, Motorcycle Sport, Cycle Guide |