BMW R 35
BMW R 35 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 342 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy vertical, OHV. Moc maksymalna wynosi 14 KM przy 3500 obr./min.
Lata produkcji
1937-40
Pojemność
342 ccm
Moc maksymalna
14 KM przy 3500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy vertical, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 35 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1937-40 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy vertical, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 342 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 6.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 1 x, SUM type C K 9/22 |
| Układ zapłonowy | Bosch magneto ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 14 KM przy 3500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single plate, dry |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Pressed steel twin loop frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Sztywne , spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | ∅180mm Bęben |
| Hamulce tylne | ∅180mm Bęben |
| Opona przednia | 3.0 x 19" |
| Opona tylna | 3.5 x 19" |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 12 liters /11.7 L |
|---|
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 3.4 / 2nd 2.18 / 3rd 1.35 / 4th 1.00:1 |
|---|---|
| Wet-Weight | 155 kg |