BMW R 45
BMW R 45 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 453 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 27 KM przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 37.5 Nm / 3.82 kgf-m / 37.5 Nm przy 5000 obr./min. Masa: 185 kg.
Lata produkcji
1978-79
Pojemność
453 ccm
Moc maksymalna
27 KM przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
37.5 Nm / 3.82 kgf-m / 37.5 Nm przy 5000 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 45 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978-79 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 453 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Bing V65 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Boschcontact free electronic ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 27 KM przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 37.5 Nm / 3.82 kgf-m / 37.5 Nm przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Long swinging arm with regulowane strut |
| Hamulce przednie | 2 x 260mm Tarcza, 2 piston caliper. |
| Hamulce tylne | Single 200mm Bęben |
| Opona przednia | 1.85 - B18 |
| Opona tylna | 2.50 - B18 |
Wymiary i masa
| Masa | 185 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| RearWheel Travel | 110 mm / 4.3" |
|---|