BMW R 6
BMW R 6 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 600 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder Dwucylindrowy bokser, side valve. Moc maksymalna wynosi 18 KM przy 4500 obr./min.
Lata produkcji
1937
Pojemność
600 ccm
Moc maksymalna
18 KM przy 4500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder Dwucylindrowy bokser, side valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 6 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1937 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder Dwucylindrowy bokser, side valve |
|---|---|
| Pojemność | 600 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 6.0:1 |
| Układ zasilania | 2 x Gaźniks, type Amal M 75/426/S |
| Układ zapłonowy | Battery ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 18 KM przy 4500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single plate, dry |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Twin loop pressed steel frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Sztywne , spring loaded saddle |
| Hamulce tylne | ∅200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00x19" |
| Opona tylna | 3.50 x 19" |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 15 L / 15.1 L |
|---|
Pozostałe dane
| Generator | Bosch RD 45/6 2800 RS 15 |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st 3.6 / 2nd 2.28 / 3rd 1.70 / 4th 1.30:1 |
| Front Brake | ∅200mm Bęben |
| Wet-Weight | 175 kg |