BMW R 60/7
BMW R 60/7 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 599 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 6400 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 49 Nm / 5.0 kgf-m / 36 ft lb przy 5000 obr./min.
Lata produkcji
1976-81
Pojemność
599 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 6400 obr./min
Moment obrotowy
49 Nm / 5.0 kgf-m / 36 ft lb przy 5000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 60/7 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1976-81 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 599 ccm |
| Średnica x skok | 73.5 x 70.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Bing slide Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Battery ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 6400 obr./min |
| Moment obrotowy | 49 Nm / 5.0 kgf-m / 36 ft lb przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Dry single plate, with membranowa spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Double loop tubular frame with bolt on rear section |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
| Zawieszenie tylne | Long swinging arm with strut |
| Hamulce przednie | 200mm Bęben |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25 - S19 |
| Opona tylna | 4.00 - S18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 24 liters / 23.8 L |
|---|
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 3.896 / 2nd 2.578 / 3rd 1.875 / 4th 1.50:1 |
|---|---|
| FrontWheel Travel | 208 mm / 8.2" |
| Wet-Weight | 210 kg |
| Consumption Average | 4.9 L/100 km / 20.4 km/l / 48 US mpg |
| Standing ¼ Mile | 15.9 sec / 138 km/h / 86 mph |
| Top Seed | 158 km/h / 98 mph |
| Overview | Beemergarage.com |