BMW R 65
BMW R 65 to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 32.8 kw przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 45 Nm / 4.6 kgf-m / 45.0 Nm przy 6000 obr./min. Masa: 210 kg.
Lata produkcji
1978-79
Moc maksymalna
45 KM / 32.8 kw przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
45 Nm / 4.6 kgf-m / 45.0 Nm przy 6000 obr./min
Masa
210 kg
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 65 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1978-79 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder |
|---|---|
| Średnica x skok | 82 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Bing constant depression Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch contact free electronic ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 32.8 kw przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 45 Nm / 4.6 kgf-m / 45.0 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Long swinging arm with regulowane strut |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | Bęben |
| Opona przednia | 3.25 -18 |
| Opona tylna | 4.00 -18 |
Wymiary i masa
| Masa | 210 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 22 L |
Pozostałe dane
| Road Test | BMW R65 1979R65 vs CX500 |
|---|