BMW R 65GS
BMW R 65GS to motocykl drogowy. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 45 KM 33 k, W przy 7250 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 45.1 Nm / 4.6 kgf-m 45.1 Nm. przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
1987
Moc maksymalna
45 KM 33 k, W przy 7250 obr./min
Moment obrotowy
45.1 Nm / 4.6 kgf-m 45.1 Nm. przy 6000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 65GS |
|---|---|
| Rok produkcji | 1987 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 82 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 8.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Bing constant depression Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch electronic |
| Moc maksymalna | 45 KM 33 k, W przy 7250 obr./min |
| Moment obrotowy | 45.1 Nm / 4.6 kgf-m 45.1 Nm. przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monolever - swinging arm |
| Hamulce przednie | Single ∅260mm Tarcza |
| Hamulce tylne | Simple ∅200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.00-21" |
| Opona tylna | 4.00-18" |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 19.5 L / 19.7 L |
|---|
Pozostałe dane
| Wet-Weight | 198 kg |
|---|