BMW R 65RT Mono
BMW R 65RT Mono to motocykl turystyczny. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 48 KM przy 7250 obr./min(rear tyre 42 KM przy 7200 obr./min). Maksymalny moment obrotowy: 45.1 Nm / 4.6 kgf-m / 45.1 Nm przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
1985-88
Moc maksymalna
48 KM przy 7250 obr./min(rear tyre 42 KM przy 7200 obr./min)
Moment obrotowy
45.1 Nm / 4.6 kgf-m / 45.1 Nm przy 6000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 65RT Mono |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985-88 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Średnica x skok | 82 x 61.5 mm |
| Stopień sprężania | 8.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Bing constant depression Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Bosch contact free electronic ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 48 KM przy 7250 obr./min(rear tyre 42 KM przy 7200 obr./min) |
| Moment obrotowy | 45.1 Nm / 4.6 kgf-m / 45.1 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Monolever swinging arm |
| Hamulce przednie | 2x ∅260mm Tarczas, 2 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single ∅200mm Bęben |
| Opona przednia | 90/90 - 18 |
| Opona tylna | 120/90 - 18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 22 liters / 22.0 L |
|---|---|
| Prędkość maks. | 168.7 km/h / 104.8 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 175 mm / 6.9" |
|---|---|
| RearWheel Travel | 120 mm / 4.7" |
| Wet-Weight | 196 kg |
| Consumption Average | 5.95 L/100 km / 16.8 km/l / 39.5 mpg |
| Braking 60 km/h - 0 | 14.8 m / 48.6 ft |
| Braking 100 km/h - 0 | 42.3 m / 138.8 ft |
| Standing¼Mile | 14 sec / 143.4 km/h / 89.1 mph |
| Prędkość maksymalna | 168.7 km/h / 104.8 mph |