BMW R 66
BMW R 66 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 595 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy vertical, SV. Moc maksymalna wynosi 30 KM przy 5300 obr./min. Masa: 187 kg.
Lata produkcji
1938-41
Pojemność
595 ccm
Moc maksymalna
30 KM przy 5300 obr./min
Masa
187 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy vertical, SV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 66 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1938-41 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy vertical, SV |
|---|---|
| Pojemność | 595 ccm |
| Średnica x skok | 69.8 x 78 mm |
| Stopień sprężania | 6.8:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 1 x, Amal 6/420 S Gaźnik |
| Układ zapłonowy | Battery ignition |
| Rozrusznik | Nożny |
| Moc maksymalna | 30 KM przy 5300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single plate, dry |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Twin loop steel tubular frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy |
| Zawieszenie tylne | Widelec teleskopowy suspension |
| Hamulce przednie | ∅200mm Bęben |
| Hamulce tylne | ∅200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50 -19 |
| Opona tylna | 3.50 -19 |
Wymiary i masa
| Masa | 187 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 14 liters /13.6 L |
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 3.6 / 2nd 2.28 / 3rd 1. 7 / 4th 1.3 |
|---|