BMW R 69
BMW R 69 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 594 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 35 KM przy 6800 obr./min.
Lata produkcji
1955-56
Pojemność
594 ccm
Moc maksymalna
35 KM przy 6800 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 69 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1955-56 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 594 ccm |
| Średnica x skok | 72 x 73 mm |
| Stopień sprężania | 7.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x, Bing 1/26/9 - 1/26/10 Gaźniks |
| Układ zapłonowy | Magnet ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 35 KM przy 6800 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Single plate, dry, suacer spring |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Rama | Double loop steel tubular frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy front fork with hydrauliczna damping |
| Zawieszenie tylne | Wahacz, plunger type shock absorbers |
| Hamulce przednie | ∅200mm Bęben |
| Hamulce tylne | ∅200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.50 - S18" |
| Opona tylna | 4.00 - S18" |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 17 liters /16.7 L |
|---|
Pozostałe dane
| Gear Ratio | 1st 5.33 / 2nd 3.02 / 3rd 2.04 / 4th 1.54 |
|---|---|
| Wet-Weight | 202 kg |