BMW R 75/6
BMW R 75/6 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 745 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 6200 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 60 Nm / 6.1 kgf-m / 44 ft lb przy 5000 obr./min.
Lata produkcji
1973-74
Pojemność
745 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 6200 obr./min
Moment obrotowy
60 Nm / 6.1 kgf-m / 44 ft lb przy 5000 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BMW R 75/6 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1973-74 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, two cylinder horizontally opposed Bokser, pushrod operated 2 zaworów na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 745 ccm |
| Średnica x skok | 82 x 70.6 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Bing constant depression Gaźnikutetors |
| Układ zapłonowy | Battery ignition |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 6200 obr./min |
| Moment obrotowy | 60 Nm / 6.1 kgf-m / 44 ft lb przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Wał kardanowy |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy hydrauliczna forks |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Long swinging arm with strut. 125mm wheel travel |
| Hamulce przednie | Pojedyncza tarcza |
| Hamulce tylne | 200mm Bęben |
| Opona przednia | 3.25 - S19 |
| Opona tylna | 4.00 - S18 |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 18 L |
|---|---|
| Prędkość maks. | 163 km/h / 101 mph |
Pozostałe dane
| FrontWheel Travel | 208 mm / 8.2" |
|---|---|
| RearWheel Travel | 125 mm / 4.9" |
| Wet-Weight | 210 kg |
| Average Consumption | 4.8 L/100 km / 20.8 km/l / 49 US mpg |
| Standing ¼ Mile | 13.5 sec / 154 km/h / 96 mph |
| Prędkość maksymalna | 163 km/h / 101 mph |