Brough Superior Lawrence Dagger
Brough Superior Lawrence Dagger to motocykl drogowy o pojemności skokowej 997 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw 88° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, four zaworów na cylinder and kompozytowa Łańcuch / gear cam drive. Moc maksymalna wynosi 102 KM / 75k, W at 9600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87 Nm przy 7300 obr./min. Masa: 200 kg split 50/50.
Lata produkcji
2023
Pojemność
997 ccm
Moc maksymalna
102 KM / 75k, W at 9600 obr./min
Moment obrotowy
87 Nm przy 7300 obr./min
Masa
200 kg split 50/50
Typ silnika
Czterosuw 88° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, four zaworów na cylinder and kompozytowa Łańcuch / gear cam drive
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Brough Superior Lawrence Dagger |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw 88° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, four zaworów na cylinder and kompozytowa Łańcuch / gear cam drive |
|---|---|
| Pojemność | 997 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 71.8 mm |
| Stopień sprężania | 11.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with Synerject ECU and 2 x 50 mm Synerject throttle bodies, each with a single injector |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 KM / 75k, W at 9600 obr./min |
| Moment obrotowy | 87 Nm przy 7300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe oil-bath clutch with hydrauliczna operation |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Machined Titanium frame with Titanium subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Fior-type fork CNC machined from solid aluminiowa with twin articulated triangular titanium links and napięcie wstępne and tłumienie odbicia regulowane mono-shock |
| Zawieszenie tylne | Pivoting Wahacz CNC machined from solid aluminiowa in engine crankcases, with mono-shock regulowane for napięcie wstępne and tłumienie odbicia damping and progressive rate link |
| Hamulce przednie | 2 x 320mm Beringer Stainless Steel Tarczas with 2 x two-piston Beringer Zaciski radialne calipers |
| Hamulce tylne | 1 x 230mm Beringer Stainless Steel Tarcza with 1 x two-piston Beringer Zaciski radialne caliper |
| Opona przednia | 120/70 - 17 on 3.50 in |
| Opona tylna | 200/55 - 17 on 6.25 inches |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1540 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810mm / in |
| Masa | 200 kg split 50/50 |
| Zbiornik paliwa | 17 L /US gal |
Pozostałe dane
| Układ wydechowy | Underslung two-into-one exhaust system |
|---|---|
| Norma emisji | Euro 5 Homologation |
| Wheels | Machined aluminiowa wheels (7 spokes) |
| Head Angle / Trail | 24.6° with 108.3mm trail via 37.1mm fork offset |
| Masa | 200 kg split 50/50 |