Brough Superior SS100Superior Lawrence
Brough Superior SS100Superior Lawrence to motocykl drogowy o pojemności skokowej 997 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw 88° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, four zaworów na cylinder and kompozytowa Łańcuch / gear cam drive. Moc maksymalna wynosi 102 KM / 75k, W przy 9600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 87Nm przy 7300 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
2023
Pojemność
997 ccm
Moc maksymalna
102 KM / 75k, W przy 9600 obr./min
Moment obrotowy
87Nm przy 7300 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
Czterosuw 88° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, four zaworów na cylinder and kompozytowa Łańcuch / gear cam drive
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Brough Superior SS100Superior Lawrence |
|---|---|
| Rok produkcji | 2023 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw 88° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC, four zaworów na cylinder and kompozytowa Łańcuch / gear cam drive |
|---|---|
| Pojemność | 997 ccm |
| Średnica x skok | 94 x 71.8 mm |
| Stopień sprężania | 11:1 |
| Układ chłodzenia | Watercooled |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with Synerject ECU and 2 x 50 mm Synerject throttle bodies, each with a single injector |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 102 KM / 75k, W przy 9600 obr./min |
| Moment obrotowy | 87Nm przy 7300 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wielotarczowe oil-bath clutch with hydrauliczna operation |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Machined Titanium frame with Titanium subframe |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Type Fior with aluminiowa fork, double articulated wishbone and shock absorber regulowane in napięcie wstępne and tłumienie odbicia |
| Zawieszenie tylne | CNCdie-cast aluminiowa Wahacz pivoting in the crankcases, napięcie wstępne and tłumienie odbicia regulowane shock |
| Hamulce przednie | Two 320 mm stainless steel tarcza pływającas, Beringer 4D four-piston Zaciski radialne-mount calipers |
| Hamulce tylne | Single 230 mm stainless steel Tarcza. Beringer two-piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 - 19’’ on 3.50 inches |
| Opona tylna | 200/55 - 17’’ on 6.25 inches |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1540 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 810 mm |
| Masa | 200 kg |
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Norma emisji | Euro 4 Homologation |
|---|---|
| Wheels | CNCforged aluminiowa rims (7 spokes) |
| Head Angle / Trail | 24.6° with 108 mm trail via 37.1 mm fork offset |
| Masa | 200 kg |