BSA 350 Bantam
BSA 350 Bantam to motocykl drogowy o pojemności skokowej 334 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs. Moc maksymalna wynosi 29 KM przy 7750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 29.6 Nm przy 6000 obr./min.
Lata produkcji
2025
Pojemność
334 ccm
Moc maksymalna
29 KM przy 7750 obr./min
Moment obrotowy
29.6 Nm przy 6000 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA 350 Bantam |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs |
|---|---|
| Pojemność | 334 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 65 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29 KM przy 7750 obr./min |
| Moment obrotowy | 29.6 Nm przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa dual Rama kołyskowa chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory absorbers with 5-step regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm tarcza pływająca, pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, pływająca calliper |
| Opona przednia | 100/90-18 M/C |
| Opona tylna | 150/70-ZR17 M/C |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1440 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 800 mm |
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 13 L |
Pozostałe dane
| ABS System | Standardowe |
|---|---|
| Wheels | Wire spoke alloy |