BSA 350 Thunderbolt
BSA 350 Thunderbolt to motocykl drogowy o pojemności skokowej 334 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs. Moc maksymalna wynosi 29 KM przy 8000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 29.6 Nm przy 5800 obr./min.
Lata produkcji
2026
Pojemność
334 ccm
Moc maksymalna
29 KM przy 8000 obr./min
Moment obrotowy
29.6 Nm przy 5800 obr./min
Masa
185 kg
Typ silnika
Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA 350 Thunderbolt |
|---|---|
| Rok produkcji | 2026 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs |
|---|---|
| Pojemność | 334 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 65 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 29 KM przy 8000 obr./min |
| Moment obrotowy | 29.6 Nm przy 5800 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa dual Rama kołyskowa chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm USD Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny, napięcie wstępne regulowane |
| Hamulce przednie | Single 320mm, 2-piston calliper |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza, single caliper |
| Opona przednia | 90/90-21 |
| Opona tylna | 130/80-17 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1465 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 815 mm |
| Masa | 185 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.5 L / US gal |
Pozostałe dane
| ABS System | 3-Mode ABS |
|---|---|
| Wheels | Wire spoke alloy, front 54 spokes, rear 65 spokes |