BSA 650 Gold Star
BSA 650 Gold Star to motocykl drogowy o pojemności skokowej 650 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 33 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 55 Nm przy 4000 obr./min. Masa: 213 kg.
Lata produkcji
2022
Pojemność
650 ccm
Moc maksymalna
45 KM / 33 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
55 Nm przy 4000 obr./min
Masa
213 kg
Typ silnika
Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA 650 Gold Star |
|---|---|
| Rok produkcji | 2022 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs |
|---|---|
| Pojemność | 650 ccm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 33 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 55 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa dual Rama kołyskowa chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory absorbers with 5-step regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm tarcza pływająca, Brembo twin-piston pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Brembo single-piston pływająca calliper |
| Opona przednia | 100/90-18 Pirelli Phantom Sportscomp |
| Opona tylna | 150/70-R17 Pirelli Phantom Sportscomp” |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1425 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 780 mm |
| Masa | 213 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 100 x 63 mm |
|---|---|
| ABS System | Standardowe |
| Wheels | 36 wire spoke alloy |
| Front Rim | 18 x 2.5 |
| Rear Rim | 17 x 4.25 |