BSA 650 Scrambler
BSA 650 Scrambler to motocykl klasyczny / retro o pojemności skokowej 652 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs. Moc maksymalna wynosi 45 KM / 33 k, W przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 55 Nm przy 4000 obr./min.
Lata produkcji
2025
Pojemność
652 ccm
Moc maksymalna
45 KM / 33 k, W przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
55 Nm przy 4000 obr./min
Masa
218 kg
Typ silnika
Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA 650 Scrambler |
|---|---|
| Rok produkcji | 2025 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, single- cylinder, DOHC, 4 valves, dwubelkowak plugs |
|---|---|
| Pojemność | 652 ccm |
| Średnica x skok | 100 x 63 mm |
| Stopień sprężania | 11.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą-cooled |
| Układ zasilania | Wtrysk paliwa |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 45 KM / 33 k, W przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 55 Nm przy 4000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa dual Rama kołyskowa chassis |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | 41mm Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Dwa amortyzatory absorbers with 5-step regulowane napięcie wstępne |
| Hamulce przednie | Single 320mm tarcza pływająca, Brembo twin-piston pływająca calliper |
| Hamulce tylne | Single 255mm Tarcza, Brembo single-piston pływająca calliper |
| Opona przednia | 110/80-19 Pirelli Scopion Rally STP |
| Opona tylna | 150/70-R17 Pirelli Scopion Rally STP” |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1463 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 820 mm |
| Masa | 218 kg |
| Zbiornik paliwa | 12 L |
Pozostałe dane
| ABS System | Standardowe |
|---|---|
| Wheels | 36 wire spoke alloy |