BSA A10 Road Rocket 650
BSA A10 Road Rocket 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 646 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV. Moc maksymalna wynosi 40 KM przy 6000 obr./min. Masa: 190 kg.
Lata produkcji
1954-58
Pojemność
646 ccm
Moc maksymalna
40 KM przy 6000 obr./min
Masa
190 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA A10 Road Rocket 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1954-58 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 646 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 7.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Lucas magdyno |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 40 KM przy 6000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate with bult-in cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded seamless steel tubing with duplex downtubes and full Rama kołyskowa engine support, bolted-on rear sub frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with coil spring - hydraulicznaally damped |
| Zawieszenie tylne | None or Plunger-type, with shock and tłumienie odbicia springs, undamped.From 1954: Swinging arm |
| Hamulce przednie | Bęben, 8 in. |
| Hamulce tylne | Bęben, 7 in. |
| Opona przednia | 3.25 x 19 in., ribbed |
| Opona tylna | 4.00 x 19 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1391 mm. |
|---|---|
| Masa | 190 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L |
| Prędkość maks. | 175 km/h / 109 mph |
Pozostałe dane
| Carburetor | Amal |
|---|---|
| Układ wydechowy | Twin, stainless steel |
| Akumulator | 6V |
| Gear Ratio | 1st 11.68 / 2nd 7.96 / 3rd 5.48 / 4th 4.53:1 |
| Wheels | Steel, wire spokes |
| Average Fuel Consumption | 5.6 L/100 km / 17.9 km/l / 42 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 175 km/h / 109 mph |
| Standing Quarter Mile (400 m) | 16 sec. |