BSA A10 Rocket 650 Gold Star
BSA A10 Rocket 650 Gold Star to motocykl drogowy o pojemności skokowej 646 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV. Moc maksymalna wynosi 46 KM przy 6250 rpm, Opcjonalne RRT 2 o zbliżonych przełożeniach gearbox: 50 KM. Masa: 170 kg.
Lata produkcji
1962-63
Pojemność
646 ccm
Moc maksymalna
46 KM przy 6250 rpm, Opcjonalne RRT 2 o zbliżonych przełożeniach gearbox: 50 KM
Masa
170 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA A10 Rocket 650 Gold Star |
|---|---|
| Rok produkcji | 1962-63 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 646 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 9.1:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Lucas magdyno |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 46 KM przy 6250 rpm, Opcjonalne RRT 2 o zbliżonych przełożeniach gearbox: 50 KM |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate with built-in cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded seamless steel tubing with duplex front downtubes and full Rama kołyskowa engine support, bolted-on rear sub frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with coil spring - hydraulicznaally damped |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm, twin coil |
| Hamulce przednie | Bęben, 8 in |
| Hamulce tylne | Bęben, 7 in |
| Opona przednia | 3.25 x 19 |
| Opona tylna | 4.00 x 19 |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1391 mm |
|---|---|
| Masa | 170 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L |
| Prędkość maks. | 185 km/h / 115 mph |
Pozostałe dane
| Production | 1584 units |
|---|---|
| Carburetor | Amal Monobloc |
| Układ wydechowy | Single, stainless steel |
| Akumulator | 6V |
| Wheels | Shouldered alloy wheels, wire spokes |
| Prędkość maksymalna | 185 km/h / 115 mph |