BSA A10 Super Rocket 650
BSA A10 Super Rocket 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 646 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV. Moc maksymalna wynosi 50 KM przy 6250 obr./min. Masa: 170 kg.
Lata produkcji
1962-63
Pojemność
646 ccm
Moc maksymalna
50 KM przy 6250 obr./min
Masa
170 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA A10 Super Rocket 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1962-63 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 646 ccm |
| Średnica x skok | 70 x 84 mm |
| Stopień sprężania | 8.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Lucas magneto |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 50 KM przy 6250 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate with built-in cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Welded seamless steel tubing with duplex downtubes and full Rama kołyskowa engine support, bolted-on rear sub frame |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with coil spring - hydraulicznaally damped |
| Zawieszenie tylne | Swinging arm |
| Hamulce przednie | Bęben, 8 in. |
| Hamulce tylne | Bęben, 7 in. |
| Opona przednia | 3.25 x 19 in., ribbed |
| Opona tylna | 4.00 x 19 in. |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1391 mm. |
|---|---|
| Masa | 170 kg |
| Zbiornik paliwa | 16 L / 15.9 L |
| Prędkość maks. | 187 km/h / 116 mph |
Pozostałe dane
| Carburetor | Amal TT racing |
|---|---|
| Układ wydechowy | Twin, stainless steel |
| Akumulator | 6V |
| Gear Ratio | 1st 11.68 / 2nd 7.96 / 3rd 5.48 / 4th 4.53:1 |
| Braking Distance (both wheels from 32 km/h / 20 mph | 4 m / 13 ft |
| Wheels | Steel, wire spokes |
| Average Fuel Consumption | 4.7 L/100 km / 21.3 km/l / 50 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 187 km/h / 116 mph |
| Standing Quarter Mile (400 m) | 14.1 sec. |