BSA A65 Lightning 650
BSA A65 Lightning 650 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 654 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV. Moc maksymalna wynosi 52 KM przy 7000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 52.8 Nm przy 5750. Masa: 190.5 kg.
Lata produkcji
1971-
Pojemność
654 ccm
Moc maksymalna
52 KM przy 7000 obr./min
Moment obrotowy
52.8 Nm przy 5750
Masa
190.5 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA A65 Lightning 650 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971- |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 654 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x 30mm Amal concentric |
| Układ zapłonowy | Battery coil |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 52 KM przy 7000 obr./min |
| Moment obrotowy | 52.8 Nm przy 5750 |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-Tarcza wet |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel tubing, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with coil spring - hydraulicznaally damped |
| Zawieszenie tylne | Coil spring/hydraulicznaally damped, swinging arm |
| Hamulce przednie | 203 mm, Bęben |
| Hamulce tylne | 178 mm, Bęben |
| Opona przednia | 3.25 x 19 in |
| Opona tylna | 4.00 x 18 in |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1435 mm |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 825.5 mm |
| Masa | 190.5 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.4 L |
Pozostałe dane
| Engine Oil | SAE 20W/50 |
|---|---|
| Układ wydechowy | 2-into-1 |
| Spark Plug | Champion N4 |
| Wheels | Steel, wire spokes |
| Front Rim | WM2-18 |
| Rear Rim | WM2-18 |
| Prześwit | 171.4 mm |