BSA A65 Racing 650 Sidecar
BSA A65 Racing 650 Sidecar to motocykl drogowy o pojemności skokowej 654 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV.
Lata produkcji
1969
Pojemność
654 ccm
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA A65 Racing 650 Sidecar |
|---|---|
| Rok produkcji | 1969 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy rzędowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 654 ccm |
| Średnica x skok | 75 x 74 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Twin coil |
| Rozrusznik | Running start |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate with bult-in cush drive |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Steel tubing, Rama kołyskowa, adjusted to accommodate sidecar |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys with coil spring - hydraulicznaally damped |
| Zawieszenie tylne | Coil spring/hydraulicznaally damped |
Pozostałe dane
| Carburetors | Amal monobloc 389/67 |
|---|---|
| Engine Oil | SAE 20W/50 |
| Układ wydechowy | 2-into-1 |
| Spark Plug | Champion N4 |
| Akumulator | 2 x 12V, 10 a.h., Lucas RM19 |
| Wheels | Steel, wire spokes |
| Note | Specifications generally similar to the A65 R and T/R |