BSA B250
BSA B250 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 249 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, side valve. Moc maksymalna wynosi 2.49 KM. Masa: 77 kg.
Lata produkcji
1925
Pojemność
249 ccm
Moc maksymalna
2.49 KM
Masa
77 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, side valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA B250 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1925 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, side valve |
|---|---|
| Pojemność | 249 ccm |
| Układ zapłonowy | Magnet |
| Rozrusznik | Slip on Nożny starter |
| Moc maksymalna | 2.49 KM |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 2-Speed |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Single spring girder fork |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | None, spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | None |
| Hamulce tylne | Hand lever and foot pedal woking independently on rear wheel dummy rim |
| Opona przednia | 2.25 x 24 |
| Opona tylna | 2.25 x 24 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | Upwards regulowane from 711 mm. lowest setting |
|---|---|
| Masa | 77 kg |
| Prędkość maks. | 72 km/h / 45 mph |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 63 x 80 mm |
|---|---|
| Układ wydechowy | Single, stainless steel |
| Akumulator | 6V |
| Masa | 77 kg |
| Average fuel consumption | 2.35 L/100 km / 42.5 km/l / 100 US mpg |
| Prędkość maksymalna | 72 km/h / 45 mph |