BSA B40 350
BSA B40 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 343 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, Overhead valve. Moc maksymalna wynosi 20 KM przy 7000 obr./min. Masa: 165 kg.
Lata produkcji
1966
Pojemność
343 ccm
Moc maksymalna
20 KM przy 7000 obr./min
Masa
165 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, Overhead valve
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA B40 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1966 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, Overhead valve |
|---|---|
| Pojemność | 343 ccm |
| Stopień sprężania | 7.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Magnet |
| Rozrusznik | Nożny starter |
| Moc maksymalna | 20 KM przy 7000 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Multi-plate with cork insert |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi , foot gearshift |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Full Rama kołyskowa of welded tubular construction |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowy, coil spring, hydraulicznaally damped |
| Zawieszenie tylne | Swinging fork, coil spring, hydraulicznaally damped units |
| Opona przednia | 3.00 x 18, Trials universal |
| Opona tylna | 3.50 x 18, Trials universal |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 813 mm. |
|---|---|
| Masa | 165 kg |
| Zbiornik paliwa | 15.9 L / 15.9 L |
Pozostałe dane
| Bore and Stroke | 79 x 70 mm |
|---|---|
| Pojemność oleju | 2.8 L / 5.9 US pints |
| Carburetor | Amal 396, 397 or 398 |
| Układ wydechowy | Single |
| Akumulator | 12V, 8Ah |
| Spark Plug | N4 |
| Gear Ratios | 1st 12.3 / 2nd 9.6 / 3rd 6.9 / 4th 5.8:1 |
| Wheel Base | 1360 mm. |
| Prześwit | 159 mm. |
| Steering head angle | 65° |
| Turning Circle | 4.4 m / 14.5 ft |
| Front Brake | 1.125 x 7 in., mechanical |
| Rear Brake | 1.125 x 7 in., mechanical |
| Average Speed | Surfaced road: 88 km/h / 55 mph, Cross country: 40 km/h / 25 mph |
| Average Range (@ 64 km/h / 40 mph) | 322 km / 200 miles |
| Average Consumption (@ 64 km/h / 40 mph) | 4.5 L/100 km / 22.2 km/l / 52.2 US mpg |