BSA B440 Victor Enduro
BSA B440 Victor Enduro to motocykl adventure / enduro o pojemności skokowej 441 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 28 KM przy 6500 obr./min.
Lata produkcji
1971
Pojemność
441 ccm
Moc maksymalna
28 KM przy 6500 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA B440 Victor Enduro |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 441 ccm |
| Średnica x skok | 78 x 60 mm |
| Stopień sprężania | 8.4:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Coil |
| Rozrusznik | Nożny start |
| Moc maksymalna | 28 KM przy 6500 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, Rama kołyskowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys |
| Zawieszenie tylne | Swing arm, Dwa amortyzatory |
| Hamulce przednie | 8 in., sls Bęben |
| Hamulce tylne | 7 in., sls Bęben |
| Opona przednia | 3.25 x 19 in. |
| Opona tylna | 4.00 x 18 in. |
Wymiary i masa
| Zbiornik paliwa | 8 L / 6.6 L |
|---|
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3 L / 5 pints |
|---|---|
| Układ wydechowy | Steel, high level |
| Carburetor | 30 mm Amal Concentric |
| Akumulator | 12V |
| Wheels | Steel, wire spoke |
| Kolory | BSA racing yelllow and silver, Blue/white, Army green (Cheney) |