BSA Fury 350SSPrototype
BSA Fury 350SSPrototype to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 9000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 28.4 Nm / 2.9 kgf/m / 28.5 Nm przy 7000. Masa: 156 kg.
Lata produkcji
1971
Pojemność
349 ccm
Moc maksymalna
34 KM przy 9000 obr./min
Moment obrotowy
28.4 Nm / 2.9 kgf/m / 28.5 Nm przy 7000
Masa
156 kg
Typ silnika
Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA Fury 350SSPrototype |
|---|---|
| Rok produkcji | 1971 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Dwucylindrowy, DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 63 x 56 mm |
| Stopień sprężania | 9.5:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zapłonowy | Twin coil |
| Rozrusznik | Nożny start (Elektryczny starting Opcjonalne) |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 9000 obr./min |
| Moment obrotowy | 28.4 Nm / 2.9 kgf/m / 28.5 Nm przy 7000 |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet, multi-plate |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Rama rurowa stalowa, Rama podwójna kołyskowa |
|---|---|
| Opona przednia | 3.25 x 18 in |
| Opona tylna | 3.50 x 18 in |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1491 mm |
|---|---|
| Masa | 156 kg |
| Zbiornik paliwa | 11.4 L |
| Prędkość maks. | 180 km/h / 110 mph |
Pozostałe dane
| Production | 8 Prototypes |
|---|---|
| Carburetor | Twin, Amal 26 mm concentric Gaźniks |
| Pojemność oleju | 2.7 L / 5.7 US pints |
| Układ wydechowy | Twin with upswept chrome silencers |
| Akumulator | 12V |
| Prędkość maksymalna | 180 km/h / 110 mph |