BSA M19 350
BSA M19 350 to motocykl drogowy o pojemności skokowej 349 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw Jednocylindrowy, OHV.
Lata produkcji
1927
Pojemność
349 ccm
Typ silnika
Czterosuw Jednocylindrowy, OHV
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | BSA M19 350 |
|---|---|
| Rok produkcji | 1927 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw Jednocylindrowy, OHV |
|---|---|
| Pojemność | 349 ccm |
| Średnica x skok | 68.8 x 94 mm |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Rozrusznik | Nożny |
Układ napędowy
| Sprzęgło | 4-Plte cork clutch running in oil |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | Triangulated Rama kołyskowa with integral sidecar lugs |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Shock absorber with finger adjustment and steering damper |
| Zawieszenie tylne | None, spring loaded saddle |
| Hamulce przednie | Bęben, 7 in |
| Hamulce tylne | Bęben, 7 in |
| Opona przednia | 3.25 x 19 in, Dunlop Universal |
| Opona tylna | 3.25 x 19 in, Dunlop Universal |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1372 mm . 54 in. |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.6 L / 13.6 L |
Pozostałe dane
| Pojemność oleju | 3.4 L / 7.2 US pints |
|---|---|
| Carburetor | Amal |
| Układ wydechowy | Single, chrome |
| Gear Ratios | Solo: 1st 17.0 / 2nd 11.8 / 3rd 7.5 / 4th 5.7:1Sidecar model: 1st 20.0 / 2nd 13.8 / 3rd 8.8 / 4th 6.7:1 |
| Wheels | Steel, laced spokes |
| Prześwit | 117 mm. |
| Saddle Height | 724 m. |