Buell 1125R
Buell 1125R to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Moc maksymalna wynosi 146 KM przy 9800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 111 Nm / 11.3 kgf-m / 81.9 ft.lbsprzy 9000 obr./min. Masa: 170 kg.
Lata produkcji
2009
Pojemność
1125 ccm
Moc maksymalna
146 KM przy 9800 obr./min
Moment obrotowy
111 Nm / 11.3 kgf-m / 81.9 ft.lbsprzy 9000 obr./min
Masa
170 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell 1125R |
|---|---|
| Rok produkcji | 2009 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 1125 ccm |
| Średnica x skok | 103 x 67.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dual Ø61 mm downdraft throttle Bbodies, DDFI III Wtrysk paliwa System |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 146 KM przy 9800 obr./min |
| Moment obrotowy | 111 Nm / 11.3 kgf-m / 81.9 ft.lbsprzy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | aluminiowa frame with fuel in frame. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø47 mm Showa widelec odwrócony USDs, regulowane tłumienie kompresji damping. tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne sprężyny. |
| Zawieszenie tylne | 127 mm / 5.0" |
| Hamulce przednie | ZTL type brake, 6-piston, fixed caliper, Ø375 mm single-sided, inside out, stainless steel, pływająca rotor |
| Hamulce tylne | Single Ø240 mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17, Pirelli Diablo Corsa III |
| Opona tylna | 180/55 ZR17, Pirelli Diablo Corsa III |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1384 mm / 54.5" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm / 30.5" |
| Masa | 170 kg |
| Zbiornik paliwa | 21.2 L / 21.2 L |
| Prędkość maks. | 243 km/h / 151 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell 1125R |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st2.462 / 2nd1.750 / 3rd/ 1.381 / 4th1.174 / 5th1.042 / 6th1.00 |
| Wheels | 6-Spoke ZTL2 cast aluminiowa |
| Front Wheel | 3.50 x 17" |
| Rear Wheel | 5.50 x 17" |
| Prześwit | 114 mm / 4.5" |
| Standing ¼ Mile | 11.0 sec |
| Prędkość maksymalna | 243 km/h / 151 mph |