Buell 1190RS
Buell 1190RS to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1190 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC. Moc maksymalna wynosi 175 KM przy 9750 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 131 Nm / 13.36 kgf-m / 97 ft-lbs przy 9400 obr./min.
Lata produkcji
2012
Pojemność
1190 ccm
Moc maksymalna
175 KM przy 9750 obr./min
Moment obrotowy
131 Nm / 13.36 kgf-m / 97 ft-lbs przy 9400 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell 1190RS |
|---|---|
| Rok produkcji | 2012 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), DOHC |
|---|---|
| Pojemność | 1190 ccm |
| Średnica x skok | 106 x 67.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.6 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dual Ø61 mm throttle bodies |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 175 KM przy 9750 obr./min |
| Moment obrotowy | 131 Nm / 13.36 kgf-m / 97 ft-lbs przy 9400 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | Wet multi-plate, slipper |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | 520 Łańcuch, 16/41 |
Podwozie
| Rama | aluminiowa frame with integral fuel reservoir. Wahacz optimized stiffness aluminiowa |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø43 mm Öhlins inverted fork, regulowane tłumienie kompresji damping, tłumienie odbicia damping regulowane spring napięcie wstępne |
| Zawieszenie tylne | Öhlins w pełni regulowane TTX coil over Amortyzator centralny with remote reservoir |
| Hamulce przednie | Ø375 mm ISO finned rotor, 8 piston caliper with cooling duct |
| Hamulce tylne | Single 240mm Tarcza 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70R- 17 |
| Opona tylna | 190/55R-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 775 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | EBR 1190RS |
|---|---|
| Production | 100 units |
| Gear Ratio | 1st2.46 / 2nd1.75 / 3rd1.38 / 4th1.17 / 5th1.04 / 6th0.96 |
| Wet Weight (No Fuel) | 176 kg |