Buell 1190RX
Buell 1190RX to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1190 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, r72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin),. Moc maksymalna wynosi 185 KM przy 10600 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 137.8 Nm / 14.05 kgf-m / 101.6 ft-lbs. przy 8200 obr./min.
Lata produkcji
2014
Pojemność
1190 ccm
Moc maksymalna
185 KM przy 10600 obr./min
Moment obrotowy
137.8 Nm / 14.05 kgf-m / 101.6 ft-lbs. przy 8200 obr./min
Typ silnika
Czterosuw, r72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin),
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell 1190RX |
|---|---|
| Rok produkcji | 2014 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, r72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), |
|---|---|
| Pojemność | 1190 ccm |
| Średnica x skok | 106 x 67.5 mm |
| Stopień sprężania | 13.4 :1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Elektroniczny wtrysk paliwa with 2 port injectors and 2 showerhead injectors |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 185 KM przy 10600 obr./min |
| Moment obrotowy | 137.8 Nm / 14.05 kgf-m / 101.6 ft-lbs. przy 8200 obr./min |
Układ napędowy
| Sprzęgło | hydrauliczna actuation, vacuum operated slipper |
|---|---|
| Skrzynia biegów | 6 biegów |
| Napęd końcowy | 520 Z-ring Łańcuch, 16/41 |
Podwozie
| Rama | aluminiowa frame with integral fuel reservoir |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Showa, inverted big piston front forks |
| Zawieszenie tylne | Showa, single shock without linkage |
| Hamulce przednie | Ø386 mm (Ø15.19in.) Single Rama obwodowa rotor, 8 piston inside-out caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø220mm (Ø8.66in.) Tarcza, 2-piston Hayes performance brakes caliper |
| Opona przednia | Pirelli Diablo Rosso Corsa 120/70 ZR-17 |
| Opona tylna | Pirelli Diablo Rosso Corsa 190/55 ZR-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 826 mm |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 17 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | EBR 1190RX |
|---|---|
| Układ wydechowy | Primary + Secondary |
| Primary Drive Gear | 36/65 |
| Gear Ratio | 1st2.46 / 2nd1.75 / 3rd1.38 / 4th1.17 / 5th1.04 / 6th0.96 |
| Swingarm | Optimized stiffness aluminiowa |
| Front Wheel | 17 x 3.5" aluminiowa |
| Rear Wheel | 17 x 6.0" aluminiowa |
| Prześwit | 120 mm. |
| Wet Weight (no fuel) | 190 kg |