Buell Blast
Buell Blast to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1125 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin). Moc maksymalna wynosi 146 KM przy 9800 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 111 Nm / 11.3 kgf-m / 81.9 ft.lbsprzy 9000 obr./min. Masa: 168 kg.
Lata produkcji
2004-06
Pojemność
1125 ccm
Moc maksymalna
146 KM przy 9800 obr./min
Moment obrotowy
111 Nm / 11.3 kgf-m / 81.9 ft.lbsprzy 9000 obr./min
Masa
168 kg
Typ silnika
Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin)
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell Blast |
|---|---|
| Rok produkcji | 2004-06 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, 72° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin) |
|---|---|
| Pojemność | 1125 ccm |
| Średnica x skok | 103 x 67.5 mm |
| Stopień sprężania | 12.3:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie cieczą |
| Układ zasilania | Dual Ø61 mm downdraft throttle Bbodies, DDFI III Wtrysk paliwa System |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 146 KM przy 9800 obr./min |
| Moment obrotowy | 111 Nm / 11.3 kgf-m / 81.9 ft.lbsprzy 9000 obr./min |
Układ napędowy
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
|---|
Podwozie
| Rama | aluminiowa frame with fuel in frame. |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø47 mm Showa widelec odwrócony USDs, regulowane tłumienie kompresji damping. tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne sprężyny. 120mm wheel travel. |
| Zawieszenie tylne | 120 mm / 4.7" |
| Hamulce przednie | ZTL type brake, 6-piston, fixed caliper, Ø375 mm single-sided, inside out, stainless steel, pływająca rotor |
| Hamulce tylne | Single Ø240 mm Tarcza, 2 piston pływająca caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17, Pirelli Diablo Corsa III |
| Opona tylna | 180/55 ZR17, Pirelli Diablo Corsa III |
Wymiary i masa
| Rozstaw osi | 1384 mm / 54.5" |
|---|---|
| Wysokość kanapy | 775 mm / 30.5" |
| Masa | 168 kg |
| Zbiornik paliwa | 21.2 L / 21.2 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell 1125CR |
|---|---|
| Gear Ratio | 1st2.46 / 2nd1.75 / 3rd/ 1.28 / 4th1.17 / 5th1.04 / 6th1.00 |
| Transmission / Drive | 6 biegów |