Buell Blast
Buell Blast to motocykl drogowy o pojemności skokowej 492 ccm. Jednostka napędowa: Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves. Moc maksymalna wynosi 34 KM przy 6500 obr./min:. Maksymalny moment obrotowy: 46 Nm / 4.7 kgf-m / 30 ft-lbs przy 5500 obr./min. Masa: 163.3 kg.
Lata produkcji
2007-09
Pojemność
492 ccm
Moc maksymalna
34 KM przy 6500 obr./min:
Moment obrotowy
46 Nm / 4.7 kgf-m / 30 ft-lbs przy 5500 obr./min
Masa
163.3 kg
Typ silnika
Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell Blast |
|---|---|
| Rok produkcji | 2007-09 |
Silnik
| Typ silnika | Czterosuw, Jednocylindrowy, OHV, 2 valves |
|---|---|
| Pojemność | 492 ccm |
| Średnica x skok | 88.9 x 79.4 mm |
| Stopień sprężania | 9.2:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Ø40 mm Keihin Gaźnik |
| Moc maksymalna | 34 KM przy 6500 obr./min: |
| Moment obrotowy | 46 Nm / 4.7 kgf-m / 30 ft-lbs przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Pasek zębaty |
Podwozie
| Rama | Wide beam HSLA steel Rama grzbietowa frame with built-in oil reservoir, Uniplanar™ powertrain vibration isolation, Titanium color finish |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Ø37 mm Showa forks |
| Zawieszenie tylne | Showa nieregulowane gas charged |
| Hamulce przednie | Ø320 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Hamulce tylne | Ø220 mm Tarcza, 1 piston caliper |
| Opona przednia | 100/80 -16 |
| Opona tylna | 120/80 -16 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 699 mm (Opcjonalne low profile 648 mm) |
|---|---|
| Masa | 163.3 kg |
| Zbiornik paliwa | 10.6 L / 10.6 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell Blast |
|---|---|
| IStarting | Eectric |
| Gear Ratio | 1st2.688 / 2nd1.850 / 3rd1.433 / 4th1.181 / 5th1.000:1 |
| Wet-Weight | 181.4 kg |