Buell M2 Cyclone MKII
Buell M2 Cyclone MKII to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 93.5 KM przy 6100 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 113 Nm / 11.5 kgf-m / 83.3 ft.lb przy 5600 obr./min. Masa: 197 kg.
Lata produkcji
2000
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
93.5 KM przy 6100 obr./min
Moment obrotowy
113 Nm / 11.5 kgf-m / 83.3 ft.lb przy 5600 obr./min
Masa
197 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell M2 Cyclone MKII |
|---|---|
| Rok produkcji | 2000 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 96.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Ø40mm Keihin CV Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 93.5 KM przy 6100 obr./min |
| Moment obrotowy | 113 Nm / 11.5 kgf-m / 83.3 ft.lb przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Kevlar Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø43mm Showa forks with regulowane tłumienie odbicia damping and napięcie wstępne |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Showa shock absorber under engine, regulowane napięcie wstępne sprężyny and tłumienie kompresji damping |
| Hamulce przednie | Single Ø340 mm Tarcza, 6 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø230 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70-17 |
| Opona tylna | 170/60-17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 797 mm / 31.4" |
|---|---|
| Masa | 197 kg |
| Zbiornik paliwa | 18.9 L / 18.9 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell M2 Cyclone MK2 |
|---|