Buell RR 1000 Battletwin
Buell RR 1000 Battletwin to motocykl sportowy o pojemności skokowej 997 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 77 KM przy 5600 obr./min. Masa: 177 kg.
Lata produkcji
1985
Pojemność
997 ccm
Moc maksymalna
77 KM przy 5600 obr./min
Masa
177 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell RR 1000 Battletwin |
|---|---|
| Rok produkcji | 1985 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 997 ccm |
| Średnica x skok | 81 x 96.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Ø36 mm Dell'Orto Gaźniks |
| Układ zapłonowy | V-Fire II CDI |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 77 KM przy 5600 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø41.3 mm Marzocchi forks, Buell electro-pneumatic anti-dive |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Amortyzator centralny cantilever with works performance unit working in traction |
| Hamulce przednie | 2 x Ø310 mm Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Single Ø220 mm Tarcza, Lockheed caliper |
| Opona przednia | 130/60-16 |
| Opona tylna | 160/60-16 |
Wymiary i masa
| Masa | 177 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 21 L / 20.8 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell RR 1000 Battletwin |
|---|---|
| Consumption average | 5.6 L/100 km / 17.9 km/l / 42 US mpg |
| Standing¼Mile | 13.1 sec / 163.8 km/h / 101.8 mph |