Buell RS 1200/5 Westwind
Buell RS 1200/5 Westwind to motocykl sportowy o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 60 KM przy 5000 obr./min. Masa: 215 kg.
Lata produkcji
1989
Pojemność
1198 ccm
Moc maksymalna
60 KM przy 5000 obr./min
Masa
215 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell RS 1200/5 Westwind |
|---|---|
| Rok produkcji | 1989 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve.hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 88.9 x 98.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | Ø40 mm Keihin Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 60 KM przy 5000 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 4 biegi |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Rama | 'Uniplanar' frame design połączone with a ladder of slender Rama rurowa stalowas with a unique anti-vibration system |
|---|---|
| Zawieszenie przednie | Marzocchi Widelec teleskopowys, anti-dive system |
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , horizontally below engine |
| Hamulce przednie | 2 x Tarczas, 4 piston calipers |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 120/60 VB17 |
| Opona tylna | 170/70 VB17 |
Wymiary i masa
| Masa | 215 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 13.5 L / 13.6 L |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell RS1200/5 Westwind |
|---|---|
| Układ wydechowy | Super, Trapp exhaust system |