Buell RSS 1200 Westwind
Buell RSS 1200 Westwind to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1198 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 61 KM przy 55 obr./min. Masa: 225 kg.
Lata produkcji
1991-93
Pojemność
1198 ccm
Moc maksymalna
61 KM przy 55 obr./min
Masa
225 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell RSS 1200 Westwind |
|---|---|
| Rok produkcji | 1991-93 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1198 ccm |
| Średnica x skok | 88.9 x 98.8 mm |
| Stopień sprężania | 9.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 40mm Keihin Gaźnik |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 61 KM przy 55 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Łańcuch |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Widelec teleskopowys, regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , regulowane tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping, napięcie wstępne sprężyny |
| Hamulce przednie | 2 x Tarczas |
| Hamulce tylne | Pojedyncza tarcza |
| Opona przednia | 120/60 VB17 |
| Opona tylna | 170/70 VB17 |
Wymiary i masa
| Wysokość kanapy | 787 mm. |
|---|---|
| Masa | 225 kg |
| Zbiornik paliwa | 13.5 L |
| Prędkość maks. | 199.6 km/h / 124 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell RSS 1200 Westwind |
|---|---|
| Consumption average | 6.0 L/100 km / 16.6 km/l / 39 US mpg |
| Braking 48 km/h / 30 mph - 0 | 7.6 m / 25 ft |
| Braking 97 km/h / 60 mph - 0 | 33.8 m / 111 ft |
| Standing¼Mile | 12.42 sec / 174.8 km/h / 109 mph |
| Acelleration 0 - 97 km/h / 60 mph | 4.2 sec |
| Acelleration 0 - 161 km/h / 100 mph | 10.9 sec |
| Prędkość maksymalna | 199.6 km/h / 124 mph |