Buell S1 Lightning
Buell S1 Lightning to motocykl drogowy o pojemności skokowej 1203 ccm. Jednostka napędowa: 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.. Moc maksymalna wynosi 101 KM przy 6000 obr./min. Maksymalny moment obrotowy: 128.6 Nm / 13.1 kgf-m / 43 kg.ft przy 5500 obr./min. Masa: 200 kg.
Lata produkcji
1996
Pojemność
1203 ccm
Moc maksymalna
101 KM przy 6000 obr./min
Moment obrotowy
128.6 Nm / 13.1 kgf-m / 43 kg.ft przy 5500 obr./min
Masa
200 kg
Typ silnika
45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder.
Pełna specyfikacja techniczna
Dane ogólne
| Marka i model | Buell S1 Lightning |
|---|---|
| Rok produkcji | 1996 |
Silnik
| Typ silnika | 45° Dwucylindrowy widlasty (V-Twin), Czterosuw, pushrod actuated overhead valve, hydrauliczna self-adjusting lifters, 2 zawory na cylinder. |
|---|---|
| Pojemność | 1203 ccm |
| Średnica x skok | 88.8 x 96.8 mm |
| Stopień sprężania | 10.0:1 |
| Układ chłodzenia | Chłodzenie powietrzem |
| Układ zasilania | 2 x Ø40 mm Keihin Gaźniks |
| Rozrusznik | Elektryczny |
| Moc maksymalna | 101 KM przy 6000 obr./min |
| Moment obrotowy | 128.6 Nm / 13.1 kgf-m / 43 kg.ft przy 5500 obr./min |
Układ napędowy
| Skrzynia biegów | 5 biegów |
|---|---|
| Napęd końcowy | Kevlar Pasek zębaty |
Podwozie
| Zawieszenie przednie | Ø40 mm Fork, regulowane for tłumienie kompresji and tłumienie odbicia damping |
|---|---|
| Zawieszenie tylne | Jeden amortyzator , napięcie wstępne sprężyny, tłumienie kompresji and napięcie wstępne damping |
| Hamulce przednie | Single Ø340 mm Tarcza, 6 piston caliper |
| Hamulce tylne | Single Ø230 mm Tarcza, 2 piston caliper |
| Opona przednia | 120/70 ZR17 |
| Opona tylna | 170/60 ZR17 |
Wymiary i masa
| Masa | 200 kg |
|---|---|
| Zbiornik paliwa | 15.1 L / 15.1 L |
| Prędkość maks. | 207.5 km/h / 128.9 mph |
Pozostałe dane
| Make Model. | Buell S1 Lightning |
|---|---|
| Consumption average | 5.5 L/100 km / 18.3 km/l / 43 US mpg |
| Braking 100 km/h - 0 | 31.1 m / 102 ft |
| Standing¼Mile | 11.6 sec / 183.5 km/h / 114 mph |
| Prędkość maksymalna | 207.5 km/h / 128.9 mph |